İletişim : +90 530 302 88 60 // E posta: info@yepud.org

YARATICI ETKİNLİKLER PLANLAMA VE UYGULAMA DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

2006 yılında Türkiye’deki etkinlik ve organizasyon şirketlerini tek bir çatı altında toplama amacıyla faaliyetlerine başlayan Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği (YEPUD), Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yeni Başkanın da seçildiği kurulda seçime tek aday olarak giren Şebnem Mardini YEPUD’ un yeni lideri oldu.

Başkan Mardini konuşmasına kendisini başkanlığa seçen üyelere teşekkür ederek başladı. Genç bir yönetim kadrosuyla bayrak yarışını sürdüreceklerini ve YEPUD’ u her geçen gün daha da geliştireceklerini dile getiren Mardini şöyle devam etti: “Tüm sektörü kucaklayacağız ve daha geniş kitlelere ulaşacağız.”

HEDEF YURTDIŞINDAN DA ETKİNLİK GETİRMEK VE YURTDIŞINA DA ETKİNLİKLERİMİZİ TAŞIMAK

YEPUD olarak yenilenen kadro ile birlikte birçok yeni hedefleri de hayata geçireceklerini aktaran Başkan Mardini, “Önümüzdeki süreçte birçok sosyal sorumluluk projesine imza atacağız. Bununla birlikte en büyük hedeflerimizin başında ülkemize yurtdışından davet, etkinlik ve düğün gibi organizasyonlar getirmek ve ülkemizden yurt dışına hizmetlerimizi taşımak olacaktır” dedi.
Scroll to Top